Бришач - камионски/комби 2

400,00 ден.   Спореди

Камионски бришач со димензија 55 сантиметри (1 парче)


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Еуростил http://euro-stil.com.mk/   Детали 400,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Камионски бришач со димензија 55 сантиметри (1 парче)

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка