БРЗ УРЕД ЗА ПОЛНЕЊЕ НА БАТЕРИИ ACL64

2.537,00 ден.   Спореди

Универзален брз полнач за 1-4 алкални повторно полниви батерии: AA, AAA, C или D. Микроконтолорот ја следи секоја преграда посебно за да се осигура дека секоја клетка е ефикасно наполнета и заштитена...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.537,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Универзален брз полнач за 1-4 алкални повторно полниви батерии: AA, AAA, C или D. Микроконтолорот ја следи секоја преграда посебно за да се осигура дека секоја клетка е ефикасно наполнета и заштитена од преполнување и обратен поларитет.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка