БРЗ УРЕД ЗА ПОЛНЕЊЕ БАТЕРИИ UFC-8

3.658,00 ден.   Спореди

Ова е идеален уред доколку имате многу mignon/mikro батерии. UFC-8 може истовремено да наполни и до 8 батерии. Преку интелигентната техника управувана од микропроцесор, секоја батерија се полни индиви...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.658,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Ова е идеален уред доколку имате многу mignon/mikro батерии. UFC-8 може истовремено да наполни и до 8 батерии. Преку интелигентната техника управувана од микропроцесор, секоја батерија се полни индивидуално и безбедно.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка