Браќа Карамазови

Браќа Карамазови

490,00 ден.   Спореди

Почнувајќи го животописот на мојот херој, Алексеј Фјодорович го викам мој херој, сепак знам дека тој не е некој голем човек, и поради предвидувам неизбежни прашања како што се овие: со што е толку важ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 490,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Почнувајќи го животописот на мојот херој, Алексеј Фјодорович го викам мој херој, сепак знам дека тој не е некој голем човек, и поради предвидувам неизбежни прашања како што се овие: со што е толку важен вашиот херој Алексеј Фјодорович што сте го избрале за свој херој? Што ли направил тој? Кому и поради што му е познат? Зошто јас, читателе, морам да трошам време за запознавање на фактите од неговиот живот?Последното прашање е најсудбоносно, зашто на него можам да одговорам само: „Можеби сами ќе го видите тоа од романот“.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка