Бојлер Gorenje 80l

5.850,00 ден.   Спореди

Волумен:80Л
Нето тежина:27кг
Греач:2000KW
ПотрошувачкаkWh/24h:1,85 Производител:
Gorenje Шифра:
80l


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 5.850,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Волумен:80Л
Нето тежина:27кг
Греач:2000KW
ПотрошувачкаkWh/24h:1,85 Производител:
Gorenje Шифра:
80l

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи