Бојлер Gorenje 10l

3.750,00 ден.   Спореди

Модел:TEG10U
Волумен:10Л
Нето тежина:4кг
Греач:2000K
Потрошува.kWh/24h:0.40 Производител:
Gorenje Шифра:
10l


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Грос Комерц http://www.groskomerc.com.mk   Детали 3.750,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Модел:TEG10U
Волумен:10Л
Нето тежина:4кг
Греач:2000K
Потрошува.kWh/24h:0.40 Производител:
Gorenje Шифра:
10l

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи