Боја за коса - костен

575,00 ден.   Спореди

100% чисто растителна 100% Природна. 100% Убава. 100% Индивидуална Откријте го целиот спектар на природната убавина. Дајте и на вашата коса поклон од експресивна боја, свиленкаст сјај и волумен. Креир...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Био органика http://bioorganica.mk   Детали 575,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


100% чисто растителна 100% Природна. 100% Убава. 100% Индивидуална Откријте го целиот спектар на природната убавина. Дајте и на вашата коса поклон од експресивна боја, свиленкаст сјај и волумен. Креирајте индивидуална нијанса или нагласување на индивидуална, долготрајна и особено нежна боја. САНТЕ растителна боја за коса ја обложува вашата коса како заштитна глазура која во комбинација со вашата природна боја дава уникатни резултати. ДОЛГОТРАЈНА, ПОВЕЌЕСТРАНА БОЈА. ЕКСТРА ВОЛУМЕН И ГРИЖА. ПОСЕБНО НЕЖНА. БЕЗ ПЕРОКСИДИ, АМОНИУМ ИЛИ ДРУГИ ХЕМИСКИ КОМПОНЕНТИ. БЕЗ СИНТЕТИЧКИ БОИ, МИРИСИ ИЛИ КОНЗЕРВАНСИ. ЧИСТО БОТАНИЧКА. Употреба: За проба обојте само еден прамен. За подобри резултати препорачуваме користење на САНТЕ „Lava Power“ шампон за измивање на бојата. Погодна е за масна коса. Содржи: 100 gr боја за коса, 1 пар на ракавици, 1 капа и упатсво за користење. Доволна е за една употреба за коса која е долга до раменици. Состав: Hydrolyzed Wheat Protein, Algin, [+/- Lawsonia Inermis (Henna CI 75480), Cassia Auriculata (Cassia), Juglans Regia (Walnut Shell Powder), Indigofera Tinctoria (Indigo Leaves), Indigofera Argentea (Indigo Leaves), Rheum Undulatum (Rhubarb Root), Krameria Triandra (Rhatany Root), Coffea Arabica (Coffee), Curcuma Longa (Curcuma Root), Beta Vulgaris (Beet Root)]

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка