БОКАЛ-ГРЕЈАЧ ЗА ВОДА

1.947,00 ден.   Спореди

Постигнува температура од 60 °C при загревање на вода, дури и при патување. И не само тоа! Благодарение на флексибилната дршка и приклучок, грејачот се фиксира за една секунда. Се користи и за загрев...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.947,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Постигнува температура од 60 °C при загревање на вода, дури и при патување. И не само тоа! Благодарение на флексибилната дршка и приклучок, грејачот се фиксира за една секунда. Се користи и за загревање на бебешка храна.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка