Бои и броење

45,00 ден.   Спореди

Издавач: Тримакс Година на издавање: 2011 Автор: Данијела Ѓорѓевиќ Наслов на оригиналот: Бои и броење Јазик на оригиналот: македонски Број на страни: 32 ISBN: 608-204-070-8 Корица: мека   Еду...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 45,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Издавач: Тримакс Година на издавање: 2011 Автор: Данијела Ѓорѓевиќ Наслов на оригиналот: Бои и броење Јазик на оригиналот: македонски Број на страни: 32 ISBN: 608-204-070-8 Корица: мека   Едукативна детска работенка за деца од 3-5 години. Визуелно и интерактивно учење, преку сечење, лепење дополнување и пиши-бриши.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка