Бои за стакло Grand 1/6

240,00 ден.   Спореди

 Бои за стакло, сет од шест различни бои за креативна работа на стакло, огледала, порцелан и 3 модли за креативна работа. Една тубичка има 5,5 мл.  


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 240,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


 Бои за стакло, сет од шест различни бои за креативна работа на стакло, огледала, порцелан и 3 модли за креативна работа. Една тубичка има 5,5 мл.  

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи