Блуза во боја на праска

649,00 ден.   Спореди

Блуза од познатата компанија ASOS во боја на праска во тренди крој која совршено ќе се вклопи со тесни фармерки или хеланки. Модел кој ќе се проспособи на секој тип женско тело.
Изработена од 65...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тренди http://trendy.mk Детали 649,00 ден.

пред 8 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Блуза од познатата компанија ASOS во боја на праска во тренди крој која совршено ќе се вклопи со тесни фармерки или хеланки. Модел кој ќе се проспособи на секој тип женско тело.
Изработена од 65% полиестер, 35% памук. Препорачливо е рачно перење.
Димензии:
Обем на граден кош - 132 см.
Обем на половина - 132 см.
Должина на блуза - 65 см.
Должина на ракав - 68 см.
Мерено според големина: S
Пропорциите на моделот се: 87/69/96
Моделот е висок 171 см.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка
Сродни производи


Најпопуларни производи