Бесови

Бесови

290,00 ден.   Спореди

„Пред да почнам да ги опишувам неодамнешните и многу необични настани што се случија во нашиот град кој дотогаш со ништо не се разликуваше од другите, морам, бидејќи сум невешт, да почнам од подалеку ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 290,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


„Пред да почнам да ги опишувам неодамнешните и многу необични настани што се случија во нашиот град кој дотогаш со ништо не се разликуваше од другите, морам, бидејќи сум невешт, да почнам од подалеку и тоа со неколку биографски податоци за надарениот и многупочитуван Степан Трофимович Берховенски. Тие детали нека послужат само како увод во хрониката што ќе ја изнесам, а самиот настан што имам намера да го опишам, ќе дојде подоцна.“

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка