Беснило
Беснило
Беснило

Беснило

590,00 ден.   Спореди

„Дејството во овој роман е фиктивно. Реална е само неговата можност“. Така авторот го започнува романот, чие сиже е жанровски преплетено со трилер, фикција и научна фантастика.Тој за свој микрокосмос ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 590,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


„Дејството во овој роман е фиктивно. Реална е само неговата можност“. Така авторот го започнува романот, чие сиже е жанровски преплетено со трилер, фикција и научна фантастика.Тој за свој микрокосмос одбира еден светски аеродром во кој приказните се проткајуваат со особена наративност која е толку вистинита и можна што овозможува секој прочитан пасус филмски да биде кадриран.Книгата е пронижана со настани од библиската историја, од поновата историја и оди сè до предвидувања за иднината на човештвото.Иако приказната е во основа апокалиптична, таа сепак прашањето на опстанокот го остава отворено.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

ОценкаОценувања


         

Објавено


пред 4 денови

од Ненајавен корисник info Ова оценување сеуште не е пресметано во вкупната оценка на производот.

Anyway, after all, only Ning is clomid covered by insurance Red Viagra Pills Qidi was the exception tamoxifen 20 mg
Сродни производи


Најпопуларни производи