Берѓаев - пророк или еретик
Берѓаев - пророк или еретик

Берѓаев - пророк или еретик

150,00 ден.   Спореди

Четири есеи кои творат исклучително силна целина: „Николај Александрович Берѓаев - живот и дело“ од Рената Гаљцева; „Берѓаев - пророк или еретик“ од Сергеј Левицики; како и двата есеја од самиот Берѓа...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Табернакул http://www.tabernakul.com.mk   Детали 150,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Четири есеи кои творат исклучително силна целина: „Николај Александрович Берѓаев - живот и дело“ од Рената Гаљцева; „Берѓаев - пророк или еретик“ од Сергеј Левицики; како и двата есеја од самиот Берѓаев: „Криза на уметноста“ и „Проблемот на христијанската држава“.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка