Бело стробоскопско светло

1.180,00 ден.   Спореди

Едноставно монтирајте го во приклучокот (E27). Оваа стробоскопско светло е управувано со помош на Xenon блиц цевка. Видлив до 3 км. Може да се користи за сигнали,аларми, дискотеки, украсување на излоз...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Едноставно монтирајте го во приклучокот (E27). Оваа стробоскопско светло е управувано со помош на Xenon блиц цевка. Видлив до 3 км. Може да се користи за сигнали,аларми, дискотеки, украсување на излози итн. Поради мала тежина, исто така, може да се користи како украсно светло. Погоден за внатрешна употреба.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка