Белото циганче - Видое Подгорец

126,00 ден.   Спореди

Издавач: Просветно дело Автор: Видое Подгорец Прекрасна живописна приказна за животот на циганите, нивниот преселнички живот, опишан преку животот на едно момче кое ќе биде одгледано и воспитано од ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Тримакс http://www.3maks.com/   Детали 126,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Издавач: Просветно дело Автор: Видое Подгорец Прекрасна живописна приказна за животот на циганите, нивниот преселнички живот, опишан преку животот на едно момче кое ќе биде одгледано и воспитано од еден прекрасен човек, кој за миг ќе не замисли дали навистина нивниот живот е за потценување или...

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка