Безоловна жица за лемење

4.602,00 ден.   Спореди

Со флукс. Високо квалитетна жица за лемење со ниска точка на топење некаде околу 217 ºC, идеална за индустриски примени. Оваа легура може да се користи и за лемење на SMD делови.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.602,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со флукс. Високо квалитетна жица за лемење со ниска точка на топење некаде околу 217 ºC, идеална за индустриски примени. Оваа легура може да се користи и за лемење на SMD делови.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка