БЕЗОЛОВНА ЖИЦА ЗА ЛЕМЕЊЕ SN95.5AG3.8CU0.7, 0.5MM 250G

3.068,00 ден.   Спореди

Со течнo средство. Висококвалитетен метал за лемење со ниска точка на топење од 217 ˚C, идеален за индустриско производство. Оваа легура може да се користи за лемење SMD компоненти.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.068,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со течнo средство. Висококвалитетен метал за лемење со ниска точка на топење од 217 ˚C, идеален за индустриско производство. Оваа легура може да се користи за лемење SMD компоненти.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка