БЕЗОЛОВНА ЖИЦА ЗА ЛЕМЕЊЕ 1.5 MM

531,00 ден.   Спореди

Точка на топење од 227 ºC. Жица за лемење без олово за електронски склопки, струјни кола итн.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 531,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Точка на топење од 227 ºC. Жица за лемење без олово за електронски склопки, струјни кола итн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка