Безконтактен топломер FT 80

7.316,00 ден.   Спореди

Безконтактен инфрацрвен топломер. Ја мери температурата на телото и предмети за неколку секунди. Ја мери температурата на телото без да ја допре, хигиенски и сигурно. Посебно за мерење температура на ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.316,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безконтактен инфрацрвен топломер. Ја мери температурата на телото и предмети за неколку секунди. Ја мери температурата на телото без да ја допре, хигиенски и сигурно. Посебно за мерење температура на деца и бебиња. Со голем, осветлен и јасен екран.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка