БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ VIVANCO FMH-6150

3.550,00 ден.   Спореди

Безжични слушалки со убав дизајн и со високосјајна оптика опремена со станица за полнење, приказ на полнење и работа. 2 години гаранција.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.550,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безжични слушалки со убав дизајн и со високосјајна оптика опремена со станица за полнење, приказ на полнење и работа. 2 години гаранција.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка