БЕЗЖИЧНИ СЛУШАЛКИ SENNHEISER RS 120

9.971,00 ден.   Спореди

RS 120 се супер безжични слушалки кои произведуваат одличен звук со неверојатна репродукција на бас. Најдобар избор за секаков тип на музика и употреба со ТВ. Едноставно полнење за загарантирана сигру...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.971,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


RS 120 се супер безжични слушалки кои произведуваат одличен звук со неверојатна репродукција на бас. Најдобар избор за секаков тип на музика и употреба со ТВ. Едноставно полнење за загарантирана сигруност при напојување и чување на слушалките.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка