БЕЗЖИЧНА СТАНИЦА ЗА ПРИКАЖУВАЊЕ ВРЕМЕНСКИ УСЛОВИ СО РАМКА ЗА СЛИКА W232

8.302,00 ден.   Спореди

Оваа станица за прикажување на временските услови не ги прикажува само актуелните временски услови. По потреба, можете да ја активирате функцијата на рамка за слика и уживајте со омилените слики со по...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.302,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа станица за прикажување на временските услови не ги прикажува само актуелните временски услови. По потреба, можете да ја активирате функцијата на рамка за слика и уживајте со омилените слики со помош на елегантното слајд шоу. Или искористете ја опцијата за истовремено прикажување на омилената слика и податоци за времето. А во случај да закажете средба, со притискање на копче имате и календар.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка