Безжична станица за временска прогноза WMR 80

8.201,00 ден.   Спореди

Многу добро опремена и лесна за употреба станица за временска прогноза со повеќе надворешни сензори како за температурата / влажност, сензор за ветер и дожд. Станицата дава информации за сонце, возду...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 8.201,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Многу добро опремена и лесна за употреба станица за временска прогноза со повеќе надворешни сензори како за температурата / влажност, сензор за ветер и дожд. Станицата дава информации за сонце, воздушниот притисок, врнежи или точка на влажност. Трансферот на добиените податоци за времето, за чување и анализа, лесно се изведува со користење на безжична радио врска.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка