Безжична-станица за временска прогноза VARIO

5.959,00 ден.   Спореди

Со оваа станица ќе добие информации за локалната временската прогноза, со користење на сателитска технологија за вашиот станица. Покрај тоа, локалните надворешна температура и влажност преку радио пре...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.959,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со оваа станица ќе добие информации за локалната временската прогноза, со користење на сателитска технологија за вашиот станица. Покрај тоа, локалните надворешна температура и влажност преку радио предавател се пренесува до базната станица за да се добие сеопфатна слика на сегашните и идните временските услови. Покрај тоа, може да ја добиете и најновата временска прогноза за две други локации од можните 150 дестинации во Европа.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка