Безжична-метеостаница NEO PLUS

2.832,00 ден.   Спореди

Месечеви мени (8), Термо-хигро трансмитер со LCD, Радиочасовник (DCF-77) со рачно подесување, Временски зони – опција ± 12 часа, Календар, Временска прогноза со индикатор за временската тенденција, Ме...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.832,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Месечеви мени (8), Термо-хигро трансмитер со LCD, Радиочасовник (DCF-77) со рачно подесување, Временски зони – опција ± 12 часа, Календар, Временска прогноза со индикатор за временската тенденција, Меморирање за мин/макс вредности, Индикатор за испразнети батерии, Поставување на ѕид или маса, Надворешен сензор со алтернативен приказ на надворешната температура и влажност

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка