Безжична метеостаница со екран во боја WAS 6502

4.366,00 ден.   Спореди

12-часовна историја на барометарскиот притисок, тренд на воздушниот притисок, радиочасовник со рачно подесување, подесување на часовни зони, дата 2 аларми со функција на одложување надворешна и внатре...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 4.366,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


12-часовна историја на барометарскиот притисок, тренд на воздушниот притисок, радиочасовник со рачно подесување, подесување на часовни зони, дата 2 аларми со функција на одложување надворешна и внатрешна температура во ° C / ° F, мин/макс меморија, временска прогноза со временски ознаки и тенденции, воздушен притисок – тенденција и 12-часовна историја, индикатор за празни батерии, поставување на ѕид или на маса.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка