Безжична временска станица

6.976,00 ден.   Спореди

Оваа временска станица со надворешен сензор за температура, влажност, правец на ветер и јачина и за дожд ги задоволува вашите најголеми побарувања. Метеоролошките податоци добиени се пренесени преку р...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 6.976,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа временска станица со надворешен сензор за температура, влажност, правец на ветер и јачина и за дожд ги задоволува вашите најголеми побарувања. Метеоролошките податоци добиени се пренесени преку радио.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка