Безжична временска станица Techno Line, WS 9032 IT

7.375,00 ден.   Спореди

Оваа станица освен што го покажува времето, истовремено го покажува и воздушниот притисок во текот на последните 24 часа, како и прогноза за времето. Оваа станица исто така ви дава и приказ на месечев...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.375,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Оваа станица освен што го покажува времето, истовремено го покажува и воздушниот притисок во текот на последните 24 часа, како и прогноза за времето. Оваа станица исто така ви дава и приказ на месечевите фази.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка