Безжична временска станица 4CAST LX

7.198,00 ден.   Спореди

Временски информации за тековниот ден и наредните три дена за 272 градови во 90 европски региони. Се пренесуваат временската прогноза од дневните или ноќните температурите за избраниот регион. Покрај...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.198,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Временски информации за тековниот ден и наредните три дена за 272 градови во 90 европски региони. Се пренесуваат временската прогноза од дневните или ноќните температурите за избраниот регион. Покрај тековната дневна или ноќна температура за избраниот регион е прикажана и брзината на ветер и врнежи. Исто така добива и 4CastLX предупредувања за бура и лоши временски услови. Пренесени од страна на предавателот, надворешната температура и релативна влажност се пренесуваат на локално ниво.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка