БЕЗЖИЧЕН ЅИДЕН ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА

БЕЗЖИЧЕН ЅИДЕН ПРЕКИНУВАЧ ЗА ВНАТРЕШНА УПОТРЕБА

1.298,00 ден.   Спореди

2-канален далечински управувач - ѕиден прекинувач. The Home Easy ѕидниот прекинувач е далечински управувач за контролирање на светилки и други уреди. Прекинувачот е инсталиран на фиксна точка на ѕидот...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.298,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


2-канален далечински управувач - ѕиден прекинувач. The Home Easy ѕидниот прекинувач е далечински управувач за контролирање на светилки и други уреди. Прекинувачот е инсталиран на фиксна точка на ѕидот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка