Безжичен-часовник со будилник EFW 5001

649,00 ден.   Спореди

Аналоген радио-будилник со заднинско осветлување и 80 mm дијаметар помеѓу стрелки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 649,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Аналоген радио-будилник со заднинско осветлување и 80 mm дијаметар помеѓу стрелки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка