Безжичен-часовник за во бања/отпорен на влага

2.183,00 ден.   Спореди

Можете да го монтирате овој часовник на ѕид без бушење, или на држач. Се разбира, исто така може да го закачите со куки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.183,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Можете да го монтирате овој часовник на ѕид без бушење, или на држач. Се разбира, исто така може да го закачите со куки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка