Безжичен термостат FS20 STR-II - комплет

5.074,00 ден.   Спореди

Безжичниот термостат FS20 STR2 се користи за менување на температурата зависно од времето и електричниот потрошувач (клима уреди, вентилатори, грејни тела итн.) Комплетот се состои од радиоуред за тер...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 5.074,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безжичниот термостат FS20 STR2 се користи за менување на температурата зависно од времето и електричниот потрошувач (клима уреди, вентилатори, грејни тела итн.) Комплетот се состои од радиоуред за термостатот и приклучница за префрлување.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка