БЕЗЖИЧЕН ТЕРМОСТАТ, КОМПЛЕТ

10.679,00 ден.   Спореди

Безжичен термостат радијатор со безжичен активатор за временски контролирана регулација на температурата во одделни соби. Активаторот е прицврстен на радијаторскиот вентил. Собната температура се мери...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 10.679,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безжичен термостат радијатор со безжичен активатор за временски контролирана регулација на температурата во одделни соби. Активаторот е прицврстен на радијаторскиот вентил. Собната температура се мери во контролната единица и споредена со референтната температура која е внесена рачно или преку тајмер програмата. Благодарение на екранот на допир на базната станица, секогаш сте во позиција да го конфигурирате безжичниот радијаторски термостат со активаторот, како и да го прочитате оперативниот статус. Посебна нарачка на активатор со каталошки број 56 18 01. Не работи со подно греење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка