БЕЗЖИЧЕН ТЕРМОМЕТАР WS-9008-IT

1.121,00 ден.   Спореди

На посебно големиот приказник можете да го видите податокот за актуелната внатрешна температура. Само со еден притисок на копче Ви се покажува надворешната температура. Највисоките и најниските вредно...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.121,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


На посебно големиот приказник можете да го видите податокот за актуелната внатрешна температура. Само со еден притисок на копче Ви се покажува надворешната температура. Највисоките и најниските вредности автоматски се снимаат и можат по потреба да се повикуваат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка