Безжичен-станица за временска станица EFWS 900 S

3.009,00 ден.   Спореди

Временската прогноза која е претставена со графички симболи на екранот се пресметува со сензорот за внатрешнен воздух, за притисок и за снимање на промените на воздушниот притисок , временската прогн...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.009,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Временската прогноза која е претставена со графички симболи на екранот се пресметува со сензорот за внатрешнен воздух, за притисок и за снимање на промените на воздушниот притисок , временската прогноза. Времето и датумот може да се постават автоматски преку DCF77 временскиот сигнал. Исто така постои и опција за рачно подесување. Содржи аларм контролиран со температура и индикатор за внатрешна влажност. Тенок дизајн.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка