Безжичен соларен рачен часовник Мultiband

7.198,00 ден.   Спореди

Овој соларен часовник може да се полни со сончева енергија како и со вештачка. На екранот има приказ од денот во неделата, датум, месец, секунди и статус на батерија.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 7.198,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој соларен часовник може да се полни со сончева енергија како и со вештачка. На екранот има приказ од денот во неделата, датум, месец, секунди и статус на батерија.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка