БЕЗЖИЧЕН СЕНЗОР ПРЕКИНУВАЧ Conrad TC6

2.832,00 ден.   Спореди

FS20 “Touch control” Трансмитер единицата за вградување, се користи за 6 прекинувачи на база на приближивање. На располагање се 3 функции за вклучување/исклучување, со по еден пар прекинувачи или 6 ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.832,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


FS20 “Touch control” Трансмитер единицата за вградување, се користи за 6 прекинувачи на база на приближивање. На располагање се 3 функции за вклучување/исклучување, со по еден пар прекинувачи или 6 функции со по 1 прекинувач. Единицата на трансмитерот е предвидена за вградување во разводната кутија (под фасадата), и со помош на рамката од адаптерот се врши подесувањето на функцијата на префрлување. Контролата со допир едноставно се подесува со РС преку “USB infrared Programmer” (646395).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка