Безжичен сензор за вода

1.593,00 ден.   Спореди

Следење на машина за перење, када или котел лесно и удобно. Штом сензорот детектира вода, автоматски ќе го извести центарот за контрола и ќе го активира алармот.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.593,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Следење на машина за перење, када или котел лесно и удобно. Штом сензорот детектира вода, автоматски ќе го извести центарот за контрола и ќе го активира алармот.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка