Безжичен-радио часовник EFWU 2601

3.186,00 ден.   Спореди

Радио-контролиран аналоген часовник со многу големи, видливи стрелки.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.186,00 ден.

пред 6 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Радио-контролиран аналоген часовник со многу големи, видливи стрелки.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка