Безжичен-радио часовник со приказ на температура

2.301,00 ден.   Спореди

Со алуминиумската рамка овој часовник веднаш се забележува. На големиот LCD екран се прикажани времето, датумот, делничниот ден и температурата.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.301,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Со алуминиумската рамка овој часовник веднаш се забележува. На големиот LCD екран се прикажани времето, датумот, делничниот ден и температурата.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка