Безжичен прозорски контакт за радијаторски регулатор за заштеда на енергија со далечинско управување

1.416,00 ден.   Спореди

Погоден прозорски контакт-давач на сигнал за работа на радијаторскиот регулатор за заштеда на енергија со далечинско управување. Ваков контакт е особено препорачлив доколку грејното тело – радијаторот...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.416,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Погоден прозорски контакт-давач на сигнал за работа на радијаторскиот регулатор за заштеда на енергија со далечинско управување. Ваков контакт е особено препорачлив доколку грејното тело – радијаторот- не е во близина на прозорецот. Еден контакт може да доставува сигнали до неколку радијаторски регулатори за заштеда на енергија со далечинско управување. За работа на уредот ви се потребни 2 микро-батерии (ААА). (Нарачајте под бр.652303).

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка