БЕЗЖИЧЕН ПРИКЛУЧОК, БЕЛ

БЕЗЖИЧЕН ПРИКЛУЧОК, БЕЛ

1.180,00 ден.   Спореди

Домашниот бел приклучок лесно се приклучува и ги контролира светилките и другите уреди. Овој дизајн овозможува брза инсталација.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.180,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Домашниот бел приклучок лесно се приклучува и ги контролира светилките и другите уреди. Овој дизајн овозможува брза инсталација.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка