БЕЗЖИЧЕН ПОГОН ЗА ГРЕАЧ

2.360,00 ден.   Спореди

Безжичен прекинувач за грејач. Home Easy топлинскиот засилувач овозможува исклучување на системот за греење, предходно програмираното време или да го определите времето преку контролната единица која ...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.360,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безжичен прекинувач за грејач. Home Easy топлинскиот засилувач овозможува исклучување на системот за греење, предходно програмираното време или да го определите времето преку контролната единица која може да се користи за вклучување или исклучување на грејната операција по кратко време од вклучувањето без менување на програмата. Безжичниот прекинувач за грејач е поврзан во серија со постојниот греачки термостат.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка