БЕЗЖИЧЕН КОМПРЕСОР - JEEP 12V/230V

9.086,00 ден.   Спореди

Безжичен компресор со интегрирана батерија (без олово) 3.2 Ah , со која компресорот може постојано да работи до 25 - 50 мин.
Погоден за пумпање и празнење.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.086,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Безжичен компресор со интегрирана батерија (без олово) 3.2 Ah , со која компресорот може постојано да работи до 25 - 50 мин.
Погоден за пумпање и празнење.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка