Безжичен- кожен соларен рачен часовник

3.776,00 ден.   Спореди

Користи природна и вештачка светлината како извор на енергија за полнење на интегрираните минијатурни батерии. За рачно подесување на време достапни се 31 градови од различни временски зони за избор.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 3.776,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Користи природна и вештачка светлината како извор на енергија за полнење на интегрираните минијатурни батерии. За рачно подесување на време достапни се 31 градови од различни временски зони за избор.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка