БЕЗЖИЧЕН ДЕТЕКТОР ЗА ДВИЖЕЊЕ ЗА НАДВОРЕШНА УПОТРЕБА

1.947,00 ден.   Спореди

Овој детектор на движење е погоден за надворешна инсталација на фиксна точка на ѕидот. Светлината автоматски се вклучува откако ќе се детектира движење со траење од претходно утврдено време на 15 сек...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 1.947,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој детектор на движење е погоден за надворешна инсталација на фиксна точка на ѕидот. Светлината автоматски се вклучува откако ќе се детектира движење со траење од претходно утврдено време на 15 секунди до 4 мин.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка