Безжичен далечински управувач MagicTouch MT 350

Безжичен далечински управувач MagicTouch MT 350

9.440,00 ден.   Спореди

Овој безжичен далечински управувач е особено погоден и пријатен за користење. Овој доверлив MagicTouch MT 350 е погоден скоро за секое возило со централно заклучување. Освен основните функции за отклу...

Прикажи повеќе

Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 9.440,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Овој безжичен далечински управувач е особено погоден и пријатен за користење. Овој доверлив MagicTouch MT 350 е погоден скоро за секое возило со централно заклучување. Освен основните функции за отклучување и заклучување, овој уред Ви нуди и неколку екстра функции: Автоматско повторно заклучување: ако вратата не е заклучена откако рачниот трансмитер е активиран, возилото автоматски се заклучува после одредено време. Внатрешно осветлување: внатрешното осветлување останува уклучено од моментот кога вратата е отворена до моментот на стартувањето. Заклучувачки механизам одвнатре: за време на патување, може да ја заклучите Вашата кола како и вообичаено, користејќи го далечинскиот управувач. Индикаторите не се активирани. Кога ќе го исклучите моторот, возилото автоматски се отклучува. Додатни функции: ако Вашата кола е е опремена со оригинал комфорт функции, овие функции исто така може да бидат управувани со овој далечински управувач. Сивото копче може да биде употребено за управување со прозорците, сончевиот кров или на пример автомобилското греење. Покрај тоа, доколку сакате Вашиот автомобил да Ве поздрави при влегување може тоа да го сторите со активирање на горното индикатор светло.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка