Безжичен-внатрешен/надворешен термометар EFWS 300

2.065,00 ден.   Спореди

Јасно и добро организиран екран на базната станица, за лесно читање на прикажани податоци. Со отстранлив магнет.


Прoдавница Ажурирана Цена Линк до производ
Конрад http://www.conrad.mk   Детали 2.065,00 ден.

пред 5 години
Корисни информации:


Кликнете на логото од продавницата за повеќе детали за таа продавница.


Кликнете на   за да погледнете повеќе информации за таа продавница.


Со клик на копчето „ДЕТАЛИ“, ќе бидете пренасочени на страницата од продавницата каде што се наоѓа тој производ.


Јасно и добро организиран екран на базната станица, за лесно читање на прикажани податоци. Со отстранлив магнет.

Нов производ

Ваше мислење

Безбедносен код

captcha

Оценка